Nemokama lietuviška programa šriftų peržiūrai - Fontosmagoria

Čia galite parsisiųsti programą instaliuotiems šriftams (fontams jūsų PC) peržiūrėti. Kiekviena programa galinti redaguoti tekstą savo aplinkoje - turi savo asmeninį taikomo šrifto peržiūros modulį, tačiau šia programa galėsite pritaikyti ar parinkti šriftą neutralioje erdvėje. Jei kyla klausimas kaip pažiūrėti visus šriftus esančius kompiuteryje - Fontosmagoria padės tai padaryti.

Programa buvo sukurta kažkadaise Visual Basic mokymosi metu. Analogų internete pilna, tačiau ši programa turi tik tas funkcijas, kurios mano nuomone yra reikalingos instaliuotiems sistemos fontams peržiūrėti ir be to yra lietuvių kalba :) Programa „Fontosmagoria“ veikia tik MS Windows aplinkoje (98, 2000, NT, XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10). Dabar norėtųsi pridėti daugiau funkcijų (kaip šriftų instaliavimo ar ištrynimo) ar šiaip ištaisyti kai kuriuos bug'us, bet programos kodo jau nebėra tai programa pateikta „kokia yra“. Vis dar naudoju kartais parinkinėjant šriftą nuo nulio. Dalinuosi, kad nepražūtų.

Nemokamai parsisiųsti programą „Fontosmagoria 1.0“Nemokamai parsisiųsti programą „Fontosmagoria 1.0“

Instaliavimas

Programa „Fontosmagoria“ veikia tik MS Windows aplinkoje. Instaliuoti nieko nereikia. Nukopijuojate programą į jums tinkamą vietą standžiame diske ir galite naudotis. Gali prireikti Microsoft .NET Framework (mažiausiai 2.0 versijos).

Naudojimosi instrukcija (trumpai)

Mygtuku „B“ - keičiat šrifto storį (Bold, ne Bold).

Mygtuku „I“ - keičiat šrifto pasvyrimą (Italic, ne Italic).

Skaičių langelyje išsirenkate vaizduojamo fonto dydį.

Žemiau esančioje parinktyje išsirenkate patį naudojamą fontą, spausdami ant jo pavadinimo.

Tekstą, esantį baltame lauke skirtas pažiūrėti kaip jis atrodys su pasirinktu šriftu - jį galite ištrinti ir redaguoti, įrašę savo frazę. Paspaudus „Atstatyti visus simbolius“ tekstas bus užpildytas visais simboliais, esančiais lotyniškoje klaviatūroje QWERTY. Pažymėjus šiame lange tekstą ir paspaudus „Kopijuoti simbolius“ - pažymėtas tekstas nukopijuojamas į apačioje esantį pilką langą ir gali būti naudojamas perkeliant tą tekstą į kitus tekstinius/grafinius redaktorius (jau su pasirinktų šriftu daugumoje atvejų).

Fontosmagoria

Sėkmės

Reklaminių banerių kūrimas   HTML5 banerių kūrimas ir gamyba   Animuotų banerių prisitaikantis dizainas   Reklaminių skydelių ruošimas banerių platformoms  
Straipsniai   Cosmic Bees   Kontaktai

2007 - 2024 © www.33.lt - laisvai samdomas dizaineris animatorius