Reklaminių banerių kūrimas

Gaminame įvairių dydžių bei formatų reklaminius banerius, pritaikome prie svetainės, kurioje jie bus talpinami, dizaino ir specialių reikalavimų. Actionscript programavimo kalbos dėka, galime sukurti tikslinį, nuo įvairių faktorių priklausantį banerio veikimo scenarijų. Taip pat kuriame video reklamas lauko ir vidaus ekranams, reklaminę animaciją, bei animuotas prezentacijas. Banerių arba lietuviškai - reklaminių skydelių paskirtis yra pritraukti tikslinę lankytojų auditoriją iš kitų puslapių. Naudojant animacijos, garso (ribotai) ir tekstinės medžiagos sintezę, reklama tampa pastebimesnė ir efektingesnė.

Pateikite užklausą

Banerių išmatavimai

Kuriame visų dydžių statinius reklaminius skydelius ir animuotus banerius. Banerių dydžiai skaičiuojami pikseliais ir yra užrašomi taip: plotis x aukštis (pvz.: 750x100). Nesumaišykite šių dydžių, užsakydami banerio išmatavimus. Populiariausi banerių dydžiai yra 750x100, 300x250, 468x60, 200x200, 250x250, 120x600, 160x600 ir 300x600. Tačiau jie gali skirtis ir priklauso nuo talpintojo siūlomų banerio pozicijų. Štai keletas dydžių pavyzdžių:

750x100:

300x250:

Daugiau animuotų banerių pavyzdžių

Pateikiant užsakymą baneriams sukurti, Jums reikės atsiųsti reikalingą grafinę medžiagą, kurią planuojate naudoti baneryje. Pageidautina kad naudojamus logotipus siųstumėte vektoriniu formatu (ai, eps, cdr). Priklausomai nuo to, kur baneris bus talpinamas, jis negali viršyti leistino svorio kilobaitais. Taip pat svarbu žinoti ar bus reikalinga clickTag funkcija.

Google AdWords banerių gamyba Display Network platformai

Gaminame Google Display Network statinius ir dinaminius animuotus banerius naudojimui Google AdWords sistemoje. Pagrindiniai banerių dydžiai 728x90, 336x280, 300x250 ir 320x100 baneris skirtas mobiliems įrenginiams. Vienas išskirtinių Google Display Network banerių reikalavimas yra visiška animacijos sustabdymas po 30 sekundžių, kitaip tariant tada dinaminis baneris virsta statiniu. Rekomenduojame pagrindinę žinutę komunikuoti tame „sustojusiame“ kadre.

Banerių kainos

Statinio banerio kaina prasideda nuo 50€.
Dinaminio, animuoto banerio kaina - nuo 80€ ir daugiau, priklausomai nuo scenarijaus sudėtingumo ir trukmės, o taip pat nuo specializuoto programavimo poreikio, kaip specialios funkcijos ar mikrožaidimai.
Papildomų dydžių gamyba - po 10€. Jeigu banerių pozicijų daugiau, taikome nuolaidas.
Video reklamų ir banerių kaina prasideda nuo 150€.

Reklaminio banerio išmatavimai kainos neįtakoja. Pagaminame per kelias darbo dienas. Taip pat kuriame žaidimus, mikrožaidimus, animuotus imonės sveikinimus, bei kitus įmanomus animacijos komponentus.

Pateikite užklausą   ir sužinokite tikslesnę jūsų užsakymo kainą bei pagaminimo terminą.

Reklaminių banerių kūrimas   HTML5 banerių kūrimas ir gamyba   Interneto svetainių kūrimas   Talpinimas   Logotipų kūrimas   Prezentaciniai CD
Kas naujo?   Straipsniai   Miniblogas   Parduodami domenai   Atsakomybės apribojimas   Cosmic Bees   Kontaktai

2007 - 2019 © www.33.lt - laisvai samdomas dizaineris ir programuotojas (freelancer)