Kaip priverstinai įjungti 4G LTE interneto ryšį telefone?

Kodėl ne visada yra 4G internetas mano telefone?

Net jeigu ir jūsų mobiliojo ryšio operatorius turi 4G interneto ryšio galimybę, jis kartais būna nepanaudojamas vietovėse, kuriose ryšys nėra toks geras ir vietoj 4G raidžių ekrane matote E arba H+. Jūsų telefonas pats nusprendžia kurį interneto ryšį naudoti, atitinkamai pagal jo signalo stirpumą duotojoje situacijoje, net jeigu ir jūsų Android nustatymuose yra parinktas 4G/WCDMA/GSM. Net jeigu ir 4G ryšys yra įmanomas, tačiau jo signalas bus silpnas, Android sistema automatiškai parenka kitą ryšį, kuris pasekoje vistiek toli gražu nepasiekia 4G greičio galimybių.

Kaip padaryti, kad telefone visada veiktų tik 4G LTE ryšys?

Norint, kad Android telefone nuolat būtų greitas ir patikimas 4G interento ryšys, reikia parsisiųsti programėlę Telinfo, Force LTE Only arba 4G LTE Switcher. Ji skirta ryšio testavimui ir platesnei jo informacijai gauti. Taigi jeigu norit kad nuolat veiktų 4G mobilusis internetas, reikia jį įjungti per Telinfo. Atsidarote programėlę, spaudžiate Phone information, kiek žemiau rasite Set preferred network type: ir apačioje dabartinį „pagautą“ interneto ryšio tipą. Prie jo dešinėje pusėje yra rodyklytė žemyn, kurią išskleidus pamatysite visus įmanomus derinius interneto ryšiui parinkti. Mes pasirenkame LTE only. Lukterkite kelias sekundes ir turėtų atsirasti 4G. Tačiau yra vienas kabliukas, kai įjungtas 4G priverstinai, jums niekas negalės prisiskambinti, nebent jūsų operatorius palaiko VoLTE paslaugą (skambinimas naudojant tą patį 4G internetą balsui perduoti). Taigi iškart įjungus 4G ir sulaukus jo signalo, su ta pačia Telinfo nieko nelaukiant pasirenkat LTE/GSM auto (PRL) ryšį. Turėtų vistiek išlikti dabar jau 4G ir prisiskambinti jums bus įmanoma. Aišku gali tekti viską pakartoti jeigu jums kas nors paskambins, nes tokiu atveju priverstinis 4G nusimuša. Voilà!

Apie kitų programėlių veikimą nesiplėsiu, bet principas panašus.

Išbandyta su TELE2 Pildyk, Bite LABAS ir Omnitel EXTRA.

 

Reklaminių banerių kūrimas   HTML5 banerių kūrimas ir gamyba   Animuotų banerių prisitaikantis dizainas   Reklaminių skydelių ruošimas banerių platformoms  
Straipsniai   Cosmic Bees   Kontaktai

2007 - 2024 © www.33.lt - laisvai samdomas dizaineris animatorius