Flash dizaino privalumai

Prieš studijuojant Flash privalumus, trumpai apžvelkim kas apskritai yra per dalykas tas Flash. Flash’as yra interneto medijos formatas, sukurtas Macromedia kompanijos (dabar šią kompaniją valdo Adobe), kuris nuo 1996 metų tobulėja iki šiol. Tai galingas interneto dizaino ir animacijos kūrimo įrankis su dinamišku, objektiškai orientuotu programavimo varikliu, tiksliu paveikslėlių glodinimu (angl.- anti-aliasing), bei pažangiomis audio ir video atkūrimo technologijomis. Šis multimedijos formatas įgyvendinamas trimis moduliais: grotuvu, failo formatu ir kūrimo programine įranga.

Flash‘o pagalba galima sukurti animaciją, interaktyvius filmus arba paveikslėlius, kuriuos vėliau be vargo galima įkelti į bet kokį interneto puslapį. Ankstyvosiose savo stadijose Flash‘as buvo naudojamas kurti tik vektorinei animacijai, kuri neužimdavo daug vietos, o rezultatai buvo pateisinami. Nuo pat pradžių Flash‘as tapo populiarus tarp web dizainerių, kaip įrankis kurti animuotas užsklandas, intro ar prezentacijas, kurios suteikdavo interneto svetainei patrauklumo ir linksmesnę nuotaiką.

Pastaraisiais metais Flash technologija tapo dar galingesnė ir jos vartotojai išnaudoja visas naujoves konstruojant vis įdomesnius web sprendimus.

Flash‘o panaudojimas:

Pagrindiniai Flash dizaino privalumai: 

Reklaminių banerių kūrimas   HTML5 banerių kūrimas ir gamyba   Animuotų banerių prisitaikantis dizainas   Reklaminių skydelių ruošimas banerių platformoms  
Straipsniai   Cosmic Bees   Kontaktai

2007 - 2023 © www.33.lt - laisvai samdomas dizaineris animatorius