3D internetas

Tai įdomus interneto projektas ir web įrankis, kuris paverčia bet kokio turinio svetainę į trimatę erdvę. 3D puslapiuose galite vaikščioti kaip pirmo asmens šaudyklės žaidimo platformoje, tik vietoj šautuvo jūs turėsit tik rankas nuorodoms spaudinėti.

Norėdami išbandyti 3D pojūčius naršant, jums reikės parsisiųsti Exit Reality įskiepį ir suinstaliuoti savo naudojamoje naršyklėje.

Prisijungusiems yra galimybė pabendrauti su kitais į tą pačią svetainę užėjusiais lankytojais realiuoju laiku. Taip pat galite dekoruoti savo interneto puslapį - pasirinktį temą (pvz.: ofiso, autobuso stotelės, regbio aikštės ar kalnų), pristatyti baldų, prileisti žuvų ar pakeisti oro sąlygas. Variklis naudoja Flash API - daug kompiuterio resursų nenaudoja, nors porą kart nulūžęs buvo.

Tiesa, projekte neapseita be reklamos eksponavimo - pasirinkus vieną ar kitą temą - atsiranda įvairūs objektai skirti reklamai. Kartais gal pritrūksta kažkokio tęsinio ir didesnių pokyčių, bet turint galvoje, kad variklis nuolat dirba su naujais ir nepažįstamais svetainės elementais - įspūdis lieka neblogas. Bus įdomu pažiūrėti į ką šis 3D projektas išsivystys. Yra kur.

Keli vaizdai iš mūsų svetainės:

33.lt 3D vaizdas 1

33.lt 3D 2

33.lt 3D 3

Reklaminių banerių kūrimas   HTML5 banerių kūrimas ir gamyba   Animuotų banerių prisitaikantis dizainas   Reklaminių skydelių ruošimas banerių platformoms  
Straipsniai   Cosmic Bees   Kontaktai

2007 - 2024 © www.33.lt - laisvai samdomas dizaineris animatorius