Kaip atskirti profesionalias interneto dizaino paslaugas?

Žmogus ieškantis web dizainerio paslaugų internete, naudojasi paieškos sistemomis, kaip Google ar Yahoo, kurios išmeta tūkstančius rezultatų. Tikimybė, kad atrinkti geriausi interneto svetainių kūrėjai yra nedidelė, nes paieškos kriterijai nėra į tai orientuoti. Ne viskas, kas randama beplaukiojant internete, yra iš patikimo šaltinio.

Yra keletas kriterijų, kuriais orientuojantis, galima nustatyti interneto svetainės profesionalumą. Aišku, potencialus klientas iš pradžių kruopščiai apžiūrės bendrą puslapio dizainą, po kurio galėtų susidaryti pirminį įspūdį, tačiau reiktų atkreipti dėmesį ir į kitus dalykus.

Estetiškai patrauklus dizainas. Pirmas dalykas, kurį vartotojas apsprendžia – tai bendras interneto puslapio vaizdas. Kai jis atidaro titulinį svetainės puslapį, pats pirmasis vaizdinis įspūdis apspręs ar likti svetainėje ar kuo greičiau iš čia dingti. Kadangi, interneto svetainė yra įtikinėjimo priemonė, ji turi būti sukurta apgalvotai ir su nemažai pastangų, orientuojantis į lankančią auditoriją.

Turinys ir tekstas. Informacija puslapiuose turi būti parašyta nepriekaištingai ir patikrinta atitinkamo redaktoriaus. Spausdinimo ir rašybos klaidos tikrai nepadidins svetainės patikimumo rodiklių.

Svetainės navigacija. Vartotojui turi būti gerai matomos svarbiausios nuorodos. Jos turi būti nuoseklios turinio atžvilgiu ir išdėstytos matomoje vietoje. Svetainės žemėlapis taip pat praverstų navigacijos labui.

Universaliai veikianti svetainė. Skirtingi vartotojai naudoja skirtingą kompiuterinę techninę bei programinę įrangas, svetainės peržiūrėjimui. Reikalinga būtinai patikrinti svetainės suderinamumą su skirtingomis naršyklėmis ir ekrano raiškomis (rezoliucijomis).

Informacijos pateikimas. Svarbu turėti svetainę su tinkamai, greitai randama ir svarbiausia patogiai pateikta informacija.

Svarbi informacija. Visa svarbi informacija turi būti be vargo prieinama vartotojui. Viskas ko gali svetainės lankytojui prireikti, turi būti svetainėje – nuo kontaktinių telefonų iki žemėlapių ar kitos svarbios informacijos.

Norintys individualių konsultacijų – kreipkitės.

Reklaminių banerių kūrimas   HTML5 banerių kūrimas ir gamyba   Animuotų banerių prisitaikantis dizainas   Reklaminių skydelių ruošimas banerių platformoms  
Straipsniai   Cosmic Bees   Kontaktai

2007 - 2023 © www.33.lt - laisvai samdomas dizaineris animatorius