+370 673 90520    info@33.lt
 

Į pradžią

 

     
Atsakomybės apribojimas

Mūsų sukurtiems darbams:

„33.LT“ komanda, (toliau - Autorius) visomis jėgomis stengiasi ir stengsis dėl nepriekaištingo ir nenutrūkstamo interneto svetainės ar animacijos užduoties (toliau - Kūrinio) veikimo visu jo egzistavimo periodu, tačiau neatsako už padarinius, jeigu jie iškilo ne dėl Autoriaus kaltės.

Autorius neatsako už sukurtame Kūrinyje pateiktos informacijos turinio autentiškumą, teisingumą ar kokybę. Visa atsakomybė už talpinamą informaciją ir jos atitikimą Lietuvos Respublikos įstatymams tenka Kūrinį užsakiusiam fiziniui ar juridiniui asmeniui (toliau - Užsakovui).

Autorius neatsako už sukurtų svetainių lankytojų rašomus komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja ar kursto nelegaliems veiksmams, tačiau pasilieka teisę juos pašalinti iš anksto neperspėjus Užsakovo.

Kūriniu besinaudojančių asmenų rašomi klausimai, pastabos ar pasiūlymai nėra konfidenciali informacija. Visos aukščiau išvardintos sąlygos bet kuriuo metu gali būti keičiamos ar papildomos Autoriaus nuožiūra.

Mūsų svetainei:

Autorius neatsako už www.33.lt puslapyje pateikiamos informacijos naujumą, tikslumą, teisingumą ir padarinius, kurie gali kilti dėl naudojimosi pateikta informacija. Už straipsnių ir konsultacijų panaudojimą atsakingas pats vartotojas.

Jeigu pateiktos informacijos autorinės teisės priklauso ne Autoriui, o atitinkamiems fiziniams/juridiniams asmenims, apačioje publikuojamos informacijos yra nuoroda į originalų šaltinį.

Bet kokią Užsakovo ar interesanto pateikiamą informaciją ir atsiųstą medžiagą Autorius griežtai laiko paslaptyje ir įsipareigoja apsaugoti nuo paviešinimo.

Visos aukščiau išvardintos sąlygos bet kuriuo metu gali būti keičiamos ar papildomos Autoriaus nuožiūra.

 
 
 
 

Reklaminių banerių kūrimas   HTML5 banerių kūrimas ir gamyba   Interneto svetainių kūrimas   Talpinimas   Logotipų kūrimas   Prezentaciniai CD

 

Ką mes darome   Kas naujo?   Darbų portfolio   Straipsniai   Miniblogas   Parduodami domenai   Atsakomybės apribojimas   Cosmic Bees   Kontaktai

 

 

Tel. +37067390520    |   info@33.lt

 

2007 - 2018 © www.33.lt - laisvai samdomas web dizaineris (freelancer)