Straipsniai

Visi straipsniai
     
Kaip atskirti profesionalias interneto dizaino paslaugas?
 
Žmogus ieškantis web dizainerio paslaugų internete, naudojasi paieškos sistemomis, kaip Google ar Yahoo, kurios išmeta tūkstančius rezultatų. Tikimybė, kad atrinkti geriausi interneto svetainių kūrėjai yra nedidelė, nes paieškos kriterijai nėra į tai orientuoti. Ne viskas, kas randama beplaukiojant internete, yra iš patikimo šaltinio.

Yra keletas kriterijų, kuriais orientuojantis, galima nustatyti interneto svetainės profesionalumą. Aišku, potencialus klientas iš pradžių kruopščiai apžiūrės bendrą puslapio dizainą, po kurio galėtų susidaryti pirminį įspūdį, tačiau reiktų atkreipti dėmesį ir į kitus dalykus.

Estetiškai patrauklus dizainas. Pirmas dalykas, kurį vartotojas apsprendžia – tai bendras interneto puslapio vaizdas. Kai jis atidaro titulinį svetainės puslapį, pats pirmasis vaizdinis įspūdis apspręs ar likti svetainėje ar kuo greičiau iš čia dingti. Kadangi, interneto svetainė yra įtikinėjimo priemonė, ji turi būti sukurta apgalvotai ir su nemažai pastangų, orientuojantis į lankančią auditoriją.

Turinys ir tekstas. Informacija puslapiuose turi būti parašyta nepriekaištingai ir patikrinta atitinkamo redaktoriaus. Spausdinimo ir rašybos klaidos tikrai nepadidins svetainės patikimumo rodiklių.

Svetainės navigacija. Vartotojui turi būti gerai matomos svarbiausios nuorodos. Jos turi būti nuoseklios turinio atžvilgiu ir išdėstytos matomoje vietoje. Svetainės žemėlapis taip pat praverstų navigacijos labui.

Universaliai veikianti svetainė. Skirtingi vartotojai naudoja skirtingą kompiuterinę techninę bei programinę įrangas, svetainės peržiūrėjimui. Reikalinga būtinai patikrinti svetainės suderinamumą su skirtingomis naršyklėmis ir ekrano raiškomis (rezoliucijomis).

Informacijos pateikimas. Svarbu turėti svetainę su tinkamai, greitai randama ir svarbiausia patogiai pateikta informacija.

Svarbi informacija. Visa svarbi informacija turi būti be vargo prieinama vartotojui. Viskas ko gali svetainės lankytojui prireikti, turi būti svetainėje – nuo kontaktinių telefonų iki žemėlapių ar kitos svarbios informacijos.

 
Norintys mokamų individualių konsultacijų – kreipkitės.
 

 

Straipsniai

 
     
Flash versijų paplitimas
 
Flash turinio valdymo sistema (TVS)
 
3D internetas
 
Web dizainas, kuris parduoda
 
Internetinės svetainės optimizavimo analizė - 1 dalis
 
Google skaito ir indeksuoja Adobe Flash tekstą 2008.07.02
 
Lietuviški šriftai arba fontai
 
Wordpress šablonai
 
Skaitmeninių technologijų tendencijos (angliškas tekstas) - 2008
 
TVS privalumai ir trūkumai - spręskite patys ar jums reikalinga turinio valdymo sistema
 
Flash dizaino privalumai
 
Kas yra RSS?
 
Kaip atskirti profesionalias interneto dizaino paslaugas?
 
Interneto naudojimosi statistika 2000-2006m.
 
Koks mano IP adresas?
 
Kokia mano monitoriaus ekrano rezoliucija?
 
Pasiruošimas prieš pradedant optimizavimą paieškos sistemoms
 
Sėkminga optimizacija paieškos sistemoms (SEO) - atgalinės nuorodos (backlinks)
 
Vieno puslapio svetainės - privalumai ir trūkumai
 
Mano IP
 
Nemokama lietuviška programa šriftų peržiūrai - Fontosmagoria
 
Kaip teisingai išsirinkti domeną
 
Neįsijungia Tele2 Naršyk 4G internetas, negaliu pratęsti
 
Kaip priverstinai įjungti 4G LTE interneto ryšį telefone?
 
 

 
 
 

Flash animacija  Interneto svetainių kūrimas  Reklaminių banerių kūrimas  HTML5 banerių kūrimas ir gamyba  Nemokamas hostingas  Reklama  Prezentaciniai CD  Logotipų kūrimas

  Ką mes darome  Kas naujo?  Darbų portfolio  Straipsniai  Miniblogas  Parduodami domenai  Atsakomybės apribojimas  Cosmic Bees  Kontaktai


Tel. +37066105629    |   info@33.lt

2007 - 2017 © www.33.lt - laisvai samdomas web dizaineris (freelancer)