+37067390520     info@33.lt

Į pradžią

English
По-русски

     
     
     

Reklama internete

       

Šviežiai sukurti internetiniai puslapiai netampa iškart žinomais interneto vartotojams. Dar laukia ilgas darbas juos išreklamuoti, ką galima daryti daugeliu būdų - patalpinti į populiariausias paieškos sistemas (Google, Yahoo, MSN), vykdyti virtualios reklamos apsikeitimą, tinkamai paruošti svetainės tekstą, bei jos raktinius žodžius ir panašiai.

 

Iš esmės reklamos sėkmę internete lemia didesnės finansinės investicijos, tačiau taip pat neprastą efektą galima pasiekti ir su mažesniu biudžetu, jeigu žinai šios sferos įmantrybes. Mes naudojame tiek įprastus, tiek ir kitus kelius reklamuojant bei optimizuojant jūsų tinklapį.

 

 

Google AdWords?

 

Taip. Tai kol kas viena efektyviausių interneto reklamos formų, paremta paieškos frazių tiesioginiais rezultatais pirmame Google puslapyje su nuoroda į jūsų svetainę. Mokate tik už realius paspaudimus, o ne reklamos parodymų skaičių.

 

Padėsime jums pakurti ir prižiūrėti Google AdWords kampaniją neribotam laikui.

 
 

 

 
 

Flash animacija  Interneto svetainių kūrimas  Reklaminių banerių kūrimas  HTML5 banerių kūrimas ir gamyba  Nemokamas hostingas  Reklama  Prezentaciniai CD  Logotipų kūrimas

  Ką mes darome  Kas naujo?  Darbų portfolio  Straipsniai  Miniblogas  Parduodami domenai  Atsakomybės apribojimas  Cosmic Bees  Kontaktai


Tel. +37067390520    |   info@33.lt

2007 - 2017 © www.33.lt - laisvai samdomas web dizaineris (freelancer)