+37067390520     info@33.lt

Į pradžią

English
По-русски

     
     
     

Interneto svetainių kūrimas

       

Mes pasiryžę sukurti tokį interneto puslapį, kokį jūs neįsivaizduojate ir galbūt nepiešiate savo galvoje. Unikalus web dizainas - jokių šablonų - viskas šviežia ir funkcionalu. Mes turim 33 slaptus ginklus, kuriuos naudojam klampiose interneto pelkėse. Didelį dėmesį skiriame svetainės turinio optimizavimui, nes šiandien tinklapiui neužtenka vien gero dizaino ir tvarkingos vartotojo sąsajos - jis turi būti „draugiškas“ ir gerai žinomas paieškos sistemoms, tokioms kaip Google. Nesvarbu kas jūs - super įmonė, mini įmonė ar tiesiog jūs - mes surasime tinkamiausią sprendimą.

Savo kūrybos procese smarkiausiai naudojam tokias technologijas kaip Flash ir Flash ActionScript; mažiau PHP, MySQL, JavaScript. Jeigu pasiryžę naujoviškiems ir netradiciniams vizualiems sprendimams bei didesniam efektui pasiekti, siūlome susikurti animuotą Flash svetainę, kuri dar labiau patrauktų jūsų tinklapio lankytojų dėmesį ir jie norėtų dažniau ten sugrįžti (pasiryžkit ir didesnėms investicijoms). Dirbame pagal Web 3.3 standartus (Web 2.0 ilsisi:). Eksperimentai yra viena iš pagrindinių 33-jų savybių, kuria mes nuolat vadovaujamės.

 

Keletas iš 33 žingsnių, kuriuos žengsit su mumis:

 

1. Užregistruosime jūsų pageidaujamą internetinės svetainės adresą, patarsime kokiais principais naudotis renkantis domeno pavadinimą.
4. Sukursime patį tinklapį „nuo iki“.
9. Įpūsim jam gyvybę flash animacijos pagalba.
12. Sukonstruosime logotipą.
15. Jei pageidausit - įdiegsime turinio valdymo sistemą.
19. Padarysime mūsų galva neblogus vertimus svetainės tekstams į anglų, rusų ir prancūzų kalbas.
22. Patalpinsime jūsų svetainę į virtualų serverį (hostingas).
25. Optimizuosime svetainę paieškos sistemoms.
29. Jeigu norėsite, užsiimsime svetainės reklama ir sukursime banerius.
33. Administruosime, prižiūrėsime ir nuvalysime dulkes jūsų svetainėje.

 

Dėl kainų susisiekite su mumis čia.

 

Ką mes kūrėm, kuriam, kursim ar galim sukurti, rasite portfolio.

 
 

 

 
 

Flash animacija  Interneto svetainių kūrimas  Reklaminių banerių kūrimas  HTML5 banerių kūrimas ir gamyba  Nemokamas hostingas  Reklama  Prezentaciniai CD  Logotipų kūrimas

  Ką mes darome  Kas naujo?  Darbų portfolio  Straipsniai  Miniblogas  Parduodami domenai  Atsakomybės apribojimas  Cosmic Bees  Kontaktai


Tel. +37067390520    |   info@33.lt

2007 - 2017 © www.33.lt - laisvai samdomas web dizaineris (freelancer)