+37067390520     info@33.lt

Į pradžią

English
По-русски

     
     
     

Flash animacija / svetainės

       

Kuriame Flash svetaines ir animaciją, kartu su funkcionaliais Flash ActionScript 2.0 ir 3.0 programavimo sprendimais. Flash puslapiai yra daug patrauklesni ir gyvesni savo dinamika, negu statiniai web puslapiai ir efektingiau dirba savo darbą kaip interneto medijos forma (čia ne mes sugalvojom, o taip yra).

Naudojant vieningą Adobe Flash (anksčiau žinomą kaip Macromedia Flash) technologiją, puslapyje be įprastų komponentų galima turėti audio grotuvą, transliuoti video medžiagą, žaisti žaidimus ir dar begalę daug interaktyvių dalykėlių, naudojantis tik vieninteliu pas vartotoją įdiegtu komponentu - Flash grotuvu (Flash Player). Naudojant kitas technologijas panašiems dalykams kurti, atsiranda grėsmė, kad vienu ar kitu komponentu vartotojas negalės naudotis vien dėl to, kad neturi reikalingos programinės įrangos. O Flash grotuvą, paskutiniais gamintojų duomenimis, turi 98% interneto vartotojų (iš tikrųjų tai 99%, bet gal taip kiek įtikinamiau).

Flash svetainė gali būti dviejų tipų - su daliniu flash turiniu ir absoliučiai flash'inė. Pastarąją konstruojame kartu su šešėliniais statiniais puslapiais, kurie padeda paieškos sistemoms neaplenkti jūsų svetainės turinio (galbūt to ir neprireiks, kadangi nuo 2008 liepos 1d. Google paskelbė kad ir be papildomų pastangų flash puslapiai bus indeksuojami kaip ir įprasti statiniai). Jums pageidaujant, galime sukurti ir 3D (trimačius) grafinius komponentus, kurie dar labiau pagyvins svetainę apimties jausmu.

Galime pasiūlyti flash turinio valdymo sistemos galimybę. Ja naudodamiesi - galėsite pakeisti tekstus, papildyti galeriją nuotraukomis ar video filmais. Naudojami ActionScript 3.0 sprendimai.

Netradiciniai interneto sprendimai dažniausiai pasiekiami Flash technologijos pagalba, tad jeigu norite ko nors „kitokio“, rinkitės flash svetainę.

 

Ką esame nuveikę su flash'u, rasite portfolio su ženklu

Puslapiai su daliniu flash turiniu pažymėti

 
 
 
 

Flash animacija  Interneto svetainių kūrimas  Reklaminių banerių kūrimas  HTML5 banerių kūrimas ir gamyba  Nemokamas hostingas  Reklama  Prezentaciniai CD  Logotipų kūrimas

  Ką mes darome  Kas naujo?  Darbų portfolio  Straipsniai  Miniblogas  Parduodami domenai  Atsakomybės apribojimas  Cosmic Bees  Kontaktai


Tel. +37067390520    |   info@33.lt

2007 - 2017 © www.33.lt - laisvai samdomas web dizaineris (freelancer)