+37067390520     info@33.lt

Į pradžią

English
По-русски

     
     
     

Atsakomybės apribojimas

       

Mūsų sukurtiems darbams:

„33.LT“ komanda, (toliau - Autorius) visomis jėgomis stengiasi ir stengsis dėl nepriekaištingo ir nenutrūkstamo interneto svetainės ar animacijos užduoties (toliau - Kūrinio) veikimo visu jo egzistavimo periodu, tačiau neatsako už padarinius, jeigu jie iškilo ne dėl Autoriaus kaltės.

Autorius neatsako už sukurtame Kūrinyje pateiktos informacijos turinio autentiškumą, teisingumą ar kokybę. Visa atsakomybė už talpinamą informaciją ir jos atitikimą Lietuvos Respublikos įstatymams tenka Kūrinį užsakiusiam fiziniui ar juridiniui asmeniui (toliau - Užsakovui).

Autorius neatsako už sukurtų svetainių lankytojų rašomus komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja ar kursto nelegaliems veiksmams, tačiau pasilieka teisę juos pašalinti iš anksto neperspėjus Užsakovo.

Kūriniu besinaudojančių asmenų rašomi klausimai, pastabos ar pasiūlymai nėra konfidenciali informacija.

Visos aukščiau išvardintos sąlygos bet kuriuo metu gali būti keičiamos ar papildomos Autoriaus nuožiūra.


Mūsų svetainei:

Autorius neatsako už www.33.lt puslapyje pateikiamos informacijos naujumą, tikslumą, teisingumą ir padarinius, kurie gali kilti dėl naudojimosi pateikta informacija. Už straipsnių ir konsultacijų panaudojimą atsakingas pats vartotojas.

Jeigu pateiktos informacijos autorinės teisės priklauso ne Autoriui, o atitinkamiems fiziniams/juridiniams asmenims, apačioje publikuojamos informacijos yra nuoroda į originalų šaltinį.

Bet kokią Užsakovo ar interesanto pateikiamą informaciją ir atsiųstą medžiagą Autorius griežtai laiko paslaptyje ir įsipareigoja apsaugoti nuo paviešinimo.

Visos aukščiau išvardintos sąlygos bet kuriuo metu gali būti keičiamos ar papildomos Autoriaus nuožiūra.

 

 

 
 

Flash animacija  Interneto svetainių kūrimas  Reklaminių banerių kūrimas  HTML5 banerių kūrimas ir gamyba  Nemokamas hostingas  Reklama  Prezentaciniai CD  Logotipų kūrimas

  Ką mes darome  Kas naujo?  Darbų portfolio  Straipsniai  Miniblogas  Parduodami domenai  Atsakomybės apribojimas  Cosmic Bees  Kontaktai


Tel. +37067390520    |   info@33.lt

2007 - 2017 © www.33.lt - laisvai samdomas web dizaineris (freelancer)